Wygraj tablet na nowy rok szkolny

provident pożyczka na wyprawkę szkolną pożyczka chwilówka pożyczka przez internet

Dopiero zakończyły się wydatki związane z wakacyjnymi wyjazdami, a już czekają nas kolejne. Jak szacuje Provident w tym roku rodzice przeznaczą za zakup wyprawki szkolnej nawet 580 zł w przeliczeniu na jedno dziecko. Osoby, które potrzebują na ten cel dodatkowej gotówki, mogą skorzystać z Pożyczki Samoobsługowej udzielanej całkowicie przez internet, a oprócz tego wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 500 tabletów.

Provident Polska S.A. to międzynarodowa instytucja finansowa, która posiada swoje oddziały w 12 krajach na całym świecie. Bogata oferta usług (m.in. pożyczka online, pożyczka z obsługą domową, pożyczka konsolidacyjna, pożyczka dla firm) oraz indywidualne podejście do potrzeb klientów pozwoliły firmie zbudować pozycję lidera na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce. Oprócz stałego poszerzania zakresu usług firma prowadzi cykliczne badanie “Barometr Providenta”, którego celem jest zrozumienie zachowań oraz decyzji konsumentów. W najnowszej edycji badania Provident sprawdził, jaką kwotę rodzice przeznaczą w tym roku na wydatki szkolne. Okazało się, że średni koszt zakupu podręczników, zeszytów i przyborów to 580 zł, czyli niemal 100 zł mniej niż w roku ubiegłym. Większość ankietowanych (70%) ma zamiar sfinansować szkolną wyprawką z bieżących dochodów, 32% przeznaczy na ten cel oszczędności, a tylko 6% poprosi o pomoc rodzinę. Dla porównania w roku 2015 z pomocy bliskich skorzystało 8% respondentów. Zmniejszyła się także liczba osób, które na zakup wyprawki wezmą pożyczkę gotówkową. Odpowiedzi takiej udzielił jeden procent respondentów. Eksperci przyznają, że większa samodzielność finansowa Polaków jest wynikiem rządowego programu 500 plus.

Dla osób, które zdecydują się na wzięcie pożyczki przez internet, firma Provident przygotowała konkurs. Promocja rozpoczęła się 17 sierpnia i potrwa do 13 września br. Klienci, którzy w tym czasie otrzymają Pożyczkę Samoobsługową płatną w 3, 6, 12, 18 lub 24 ratach, na kwotę co najmniej 2000 zł, mogą wygrać tablet. Warunkiem skorzystania z promocji jest spłata pierwszej raty zgodnie z harmonogramem zawartym w umowie oraz znalezienie się w grupie 500 osób, które jako pierwsze złożyły poprawnie wypełniony wniosek o pożyczkę. Informację na temat wygranej klienci otrzymają poprzez SMS najpóźniej do dnia 30.10. 2016 r. do godziny 22.00.