Sale!
netcredit300x3001
3.45 out of 5 based on 20 customer ratings

4,000.00 2,000.00

Darmowa pierwsza pożyczka:
2000 zł na 30 dni gratis!
Maksymalna kwota pożyczki:
4000 zł
NetCredit udziela darmowej chwilówki do 2000 zł do 30 dni, przy pierwszej pożyczce. Dla stałych klientów Net Credit oferuje nawet 4000 zł! Firma w tej chwili udziela najwyższej darmowej pożyczki na rynku!

Informacje dodatkowe

Przykładowa pożyczka: 1000 zł, okres 30 dni, suma opłat 0 zł, do spłaty: 1000 zł, RRSO: 0 %

Category:

Product Description

Krótkie podsumowanie pożyczkodawcy

NetCredit to firma działająca na rynku udzielania pożyczek gotówkowych przez Internet już wiele lat. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu przez te wszystkie lata, firma może oferować swoje usługi na najwyższym poziomie, konkurując z innymi gigantami na rynku. Cechuje ich dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do swoich klientów, dzięki czemu zyskują uznanie nie tylko w Polsce, ale również na innych rynkach europejskich. Klienci chwalą sobie niskie opłaty oraz ludzkie podejście do ich potrzeb, co procentuje pozytywną opinią o marce.

Pierwsza darmowa pożyczka w NetCredit

Firma chcąc zachęcić nowych klientów to korzystania z ich usług, przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Dzięki NetCredit możesz uzyskać pierwszą darmową pożyczkę w kwocie do 2000 zł. Otrzymujesz gwarancję, że nie będzie Cię to kosztowało nawet złotówki, wystarczy, że zwrócisz otrzymane pieniądze w przeciągu 30 dni. Firma daje w ten sposób możliwość przetestowania swojego produktu dla wszystkich tych, którzy mieli jeszcze wątpliwości, czy warto korzystać z usług pożyczek chwilówek. Cechuje je bowiem przede wszystkim brak zbędnych formalności, w przeciwieństwie do klasycznych instytucji bankowych, a także znacznie szybsza decyzja kredytowa. Pomimo niższych dostępnych kwot niż w bankach, w parabankach pieniądze możesz otrzymać na konto jeszcze tego samego dnia i wydać w dowolny sposób, co jest kolejną wielką zaletą tego rozwiązania. Nie musisz z góry określać na co przeznaczysz gotówkę, jest to wyłącznie Twoja decyzja. Dzięki temu możesz sfinansować swoje wymarzone wakacje, a także przeprowadzić niezbędnych remont mieszkania w sytuacji kryzysowej.

Poprawne złożenie wniosku w NetCredit

Jeżeli już zdecydowałeś i chcesz skorzystać z usług NetCredit, wejdź na stronę internetową firmy i wybierz parametry swojej pożyczki, czyli kwotę oraz okres spłaty, w którym zobowiązujesz się zwrócić otrzymane pieniądze. Kliknij następnie „Weź”, po czym zostaniesz przeniesiony do wniosku o pożyczkę. Został on przygotowany w sposób wyjątkowo intuicyjnie, a do jego wypełnienia wystarczy Ci Twój dowód osobisty. Po podaniu Twoich danych, takich jak PESEL, miesięcznie zarobki oraz wydatki, a także to, w jakim banku posiadasz konto, Twój formularz zgłoszeniowy trafi do działu weryfikacji. Decyzję o przyznaniu szybkiej pożyczki otrzymasz nawet w przeciągu 15 minut, jednak czeka Cię jeszcze jeden krok, zanim otrzymasz pieniądze na konto. Zostaniesz poproszony o przelanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł. Dzięki tej procedurze NetCredit może zweryfikować Twoje dane osobowe oraz upewnić się, że pieniądze o które wnioskujesz trafią na Twoje konto, a nie na konto osoby postronnej.

Czy można przedłużyć okres spłaty?

Pomimo tego, że wcześniej ustaliłeś już dzień spłaty pożyczki w NetCredit, firma daje możliwość przedłużenia tego terminu o dodatkowe dni. Jest to wyjście z sytuacji kryzysowej, gdy moment zwrotu gotówki zbliża się nieubłaganie, a chwilowe problemy finansowe uniemożliwiają Ci to. Aby zyskać te kilka dodatkowych dni, przede wszystkim skontaktuj się z pożyczkodawcą. Razem ustalicie terminarz spłaty, który pozwoli Ci bezproblemowo uporać się z tą sytuacją, a przede wszystkim pozwoli uniknąć odsetek karnych oraz obciążenia Cię kosztami wysyłania płatnych monitów przypominających o wystąpieniu zadłużenia, które są bardzo wysokie. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby dokładnie pilnować kiedy należy oddać otrzymane pieniądze.

Kontakt z NetCredit

Telefon: 22 100 60 10
Fax: 22 100 59 66
E-mail: inf@netcredit.pl
Adres: Żytnia 15, lok 21B, 01-014 Warszawa
KRS: 0000401570
NIP: 527-25-70-266
REGON: 145874815

Additional Information

Banki, w któych firma posiada rachunek

Alior, Millenium, WBK, Inteligo, Pekao, PKO

Bazy, z których korzysta firma

KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Łączny koszt

25 %

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

4000 zł

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

1500 zł – darmowa, bez żadnych kosztów

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Okres spłaty

od 1 do 30 dni

Godziny pracy w dni powszednie

7:00 – 24:00

Wiek pożyczkobiorcy

Od 20 do 65 lat

Darmowa pierwsza pożyczka

2000 zł na 30 dni

Godziny pracy w weekendy

7:00 – 21:00