Sale!
Credy.pl logo
3.22 out of 5 based on 37 customer ratings

3,000.00 1,000.00

Od 50 do 1000 zł w postaci pożyczki gotówkowej
Do 31 dni na spłatę

Credy to pośrednik pomiędzy klientami a firmami pożyczkowymi, dzięki któremu można oszczędzić sporo czasu na szukaniu tej idealnej oferty. Nie musisz już przeglądać każdej firmy po kolei, wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki oraz termin spłaty, wypełnij wniosek aplikacyjny, a Credy znajdzie najtańszą ofertę za Ciebie.

Category:

Product Description

Krótkie podsumowanie pożyczkodawcy

Credy to szwajcarska firma o międzynarodowej renomie działająca na rynku pożyczek internetowych. Pozwala ona na szybkie odnalezienie uczciwej instytucji, która wyśle Ci gotówkę bez dodatkowych kosztów, opłat i prowizji. Automatyczny system oparty na algorytmach wyszukiwania pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, zawsze jest więc gotowy by służyć Ci pomocą. Zapewnia to najszybszą reakcję i objęcie pełnej troski nad klientem. Współpraca z najpopularniejszymi polskimi bankami pozwala na ekspresową weryfikację danych i przelew na Twoje konto. Wszystko to sprawia, że dostęp do zaciągniętego przez Ciebie kredytu możesz uzyskać po już nawet 10 minutach od wypełnienia formularza.

Pierwsza pożyczka z Credy

Wielu ze współpracujących z Credy firm oferuje darmową pierwszą pożyczkę. Pozwala Ci to na omijanie dodatkowych opłat, ubezpieczeń, odsetek czy wysokiej prowizji. Dokładna oferta oraz jej szczegóły zależą od wybranej firmy i mogą zmieniać się wraz z upływem czasu. Mechanizm ten umożliwia również zmianę firmy, do której aplikujesz, co pozwala na ponowne wykorzystanie promocji czy bonusu związanego z pierwszym darmowym zobowiązaniem. Aby ubiegać się o możliwość uzyskania pieniędzy musisz spełniać kilka wymogów formalnych takich jak odpowiedni wiek – powyżej 18 lat – a także posiadać konto bankowe i stały dochód. Cześć partnerów wymaga również braku negatywnej historii kredytowej w bazach takich jak BIG lub KRS.

Jak złożyć wniosek z Credy.pl?

Wnioskowanie o szybką gotówkę internetową z Credy to czynność banalnie prosta. Pierwszym krokiem jest wejście na stronę internetową, na której wybrać należy wysokość potrzebnej kwoty od 50 do 1000 zł, a następnie ustawić termin spłaty na jedną z wartości pomiędzy 1 a 31 dniami. Pełna personalizacja do potrzeb i możliwości aplikującego to kolejna niezaprzeczalna zaleta tego serwisu. Kolejny etap to potwierdzenie ustalonych wartości poprzez wybranie przycisku „chcę pieniądze” i wypełnienie krótkiego formularza zawierającego Twoje dane kontaktowe, adresowe oraz przybliżoną sytuację finansową. Wniosek wymaga potwierdzenia podanych w nim danych poprzez wykonanie przelewu na kwotę 1 gr, co pozwoli upewnić się, że wysyłane pieniądze trafią na rachunek bankowy właściwej osoby. Możliwa jest również weryfikacja z wykorzystaniem telefonu komórkowego, gdzie wykorzystany zostanie kod identyfikacyjny wysłany za pomocą wiadomości tekstowej SMS. Należy pamiętać, że metoda weryfikacji jest zależna od firmy, z którą podpiszesz umowę.

Koszt przedłużenia czasu spłaty pożyczki

Niezaprzeczalnym jest fakt, że o ile wzięcie pożyczki przychodzi każdemu z łatwością, tak zwrot zaciągniętej kwoty nie zawsze jest już czynnością tak przyjemną. Należy pamiętać, że chwilówki nie powinny być używane do spłat wcześniejszych zobowiązań, a jedynie do zaspokojenia nagłych i nieplanowanych wydatków finansowych, które zaskoczyć mogą każdego z nas. W większości przypadków firmy oferują odpłatne przedłużenie terminu zwrotu pieniędzy. Opłatę zawsze należy wnieść najpóźniej w dniu upłynięcia ustalonej przy wypełnianiu wniosku daty. Innymi mechanizmami, które mogą zostać zastosowane są przypomnienia w formie sms’owej, mailowej i pocztowej, czy nawet przekazanie długu do firmy windykacyjnej, która zająć może konto osobiste lub część pensji.

Skontaktuj się z Credy

Godziny pracy:
Poniedzialek – Piatek: 9:00 – 22:00

Telefon: +44 2032 873
E-mail: kontakt@credy.pl

Nazwa firmy: Traffic Control S.A.
Adres: Rue Adrien-Lachenal 20, 1207 Geneva

Nr Rej.: 132329

Additional Information

Godziny pracy w weekendy

9:00 – 22:00

Godziny pracy w dni powszednie

9:00 – 22:00

Banki, w któych firma posiada rachunek

Alior, Milennium, WBK, ING, Inteligo, mBank, Pekao, PKO

Bazy, z których korzysta firma

KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Okres spłaty

od 1 do 30 dni

Darmowa pierwsza pożyczka

do 1000 zł na 30 dni

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Łączny koszt

Zależy od pożyczkodawcy

Wiek pożyczkobiorcy

Min 18 lat